fbpx

Poznaj platformę do prowadzenia szkoleń, konferencji i spotkań video

CZYM PLATFORMA "PROXEON" ODRÓŻNIA SIĘ OD INNYCH NARZĘDZI?

DOSTĘP DO PLATFORMY ZE WSZYSTKICH URZĄDZEŃ

Możliwość korzystania zarówno przez prowadzącego szkolenie jak i uczestników zarówno z komputera, tabletu i telefonu bez konieczności instalacji jakichkolwiek aplikacji, programów lub wtyczek.

DOSTĘP BEZ KONIECZNOŚCI POSIADANIA KONTA

Uczestnicy nie potrzebują zakładać konta na platformie. Aby dołączyć do spotkania wystarczy kliknąć w otrzymany link i wpisać swoje imię, a spotkanie uruchomi się w domyślnej przeglądarce internetowej.

MOŻLIWOŚĆ IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ TWOJEJ FIRMY

Możesz dostosować wygląd panelu - dodać logo i kolory zgodne z brandingiem firmy

WYBÓR JĘZYKA

Menu na platformie jest dostępne zarówno w języku polskim jak i angielskim. Ponadto oferujemy dostęp do filmów instruktażowych (tutoriali) w języku polskim zarówno dla prowadzącego jak i uczestników.

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Korzystamy z serwerów zlokalizowanych wyłącznie w Polsce, ponadto istnieje możliwość instalacji platformy na serwerze klienta, wówczas nikt inny oprócz Twojej firmy nie korzysta z tych samych zasobów.

WSPARCIE TECHNICZNE

Oferujemy telefoniczne i mailowe wsparcie techniczne w języku polskim i angielskim

DOSTĘP BEZ PODPINANIA KARTY KREDYTOWEJ

Za korzystanie z platformy otrzymujesz fakturę przelewową od polskiego podmiotu bez konieczności podpięcia karty kredytowej. Możliwe jest rozliczenie w cyklu rocznym lub miesięcznym.

WSZYSTKIE POTRZEBNE FUNKCJE UŻYTKOWE

Platforma oferuje wszystko to co potrzebujesz, aby efektywnie prowadzić szkolenia lub spotkania. Masz do dyspozycji między innymi takie opcje jak: wyświetlanie prezentacji, udostępnienie okna lub całego ekranu, możliwość przeprowadzenia ankiety, prowadzenie z uczestnikami wspólnych notatek, udostępnianie filmu z takich platforma jak YouTube lub VIMEO, komunikacja głosowa, video i czat tekstowy, podłączenie kilku kamer jednocześnie i kilku źródeł dźwięku, możliwość nagrywania i udostępniania nagrania.

Masz pytania lub chcesz wiedzieć ile to kosztuje?

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy bezpłatną wycenę.

Administratorem danych osobowych jest PROXEON Sp. z o.o. z siedzibą w 05-091 Ząbkach przy ul. Powstańców 24N/3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000990202 NIP 125-173-73-13. Dane są chronione zgodnie z Polityką Prywatności.

GRUPA PROXEON

Dołącz do nas na Facebooku

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone