fbpx

Obejrzyj nagranie i dowiedz się jak obniżyć w firmie koszty oraz podnieść skuteczność oraz efektywność szkoleń produktowych i wdrożeniowych

JAKIE SĄ GŁÓWNE KORZYŚCI Z WDROŻENIA PLATFORMY PROXEON?

Możliwość szkolenia klientów oraz pracowników na odległość

Twoi klienci i pracownicy, mogą oglądać nagrane i udostępnione szkolenia z dowolnego miejsca na świeci (bez konieczności wychodzenia z domu). Takie rozwiązanie, co pokazał w szczególności okres pandemii COIVD 19 zapewnia bezpieczeństwo, elastyczność, komfort szkoleń oraz obniża ich koszty w porównaniu do formy tradycyjnej.

Dostęp do szkoleń 24 h i to 7 dni w tygodniu

Osoby, którym przydzielisz dostęp do szkoleń mogą je oglądać w dowolnym momencie i dowolną ilość razy - fragmenty lub całość. To rozwiązanie daje możliwość lepszego przyswajania i utrwalania wiedzy.

Możliwość sprawdzenia skuteczności szkoleń za pomocą testów i ankiet

Na koniec szkolenia lub po każdym module możesz przeprowadzić test sprawdzający poziom przyswojenia wiedzy (wynik procentowy) ustalając pożądany poziom zaliczenia, dzięki czemu za pomocą platformy możesz przeprowadzać szkolenia kończące się egzaminem i uzyskaniem certyfikatu.

Raportowanie wyników i postępów

Moduł raportowania umożliwia  sprawdzenia stopnia zaawansowania realizacji programu indywidualnie dla każdego pracownika/partnera wraz z uzyskanymi przez nich wynikami z testów.

Możliwość usprawnienia programów szkoleń dzięki informacji zwrotnej od uczestników

Możliwość przeprowadzenia  ankiet satysfakcji po szkoleniu lub zmieszczenie pytań pod każdym z nagrań daje Ci natychmiastową informację zwrotną, co jako firma możecie zrobić jeszcze lepiej. 

Zautomatyzowanie procesu wdrażania nowych pracowników

Przeprowadzisz na żywo tylko raz cały proces szkoleniowy jednocześnie go nagrywając, a następnie udostępnisz nagrania na platformie. W ten sposób nowe osoby przejdą dokładnie przez ten sam proces wdrożeniowy już samodzielnie bez angażowania dodatkowych zasobów, co daje firmie dużą elastyczność oraz oszczędność czasu. Platformę wykorzystasz do szkoleń: produktowych, rozwoju kompetencji miękkich, szkoleń z procedur, obsługi systemów IT oraz szkoleń BHP.

Szkolenia certyfikacyjne dla Partnerów Franczyzowych lub Serwisantów

Platforma umożliwia zdalne przeprowadzenie całego procesu szkoleniowego, które zakończy się uzyskaniem Certyfikatu lub Dyplomu. Za pomocą modułu testowego przeprowadzisz egzamin, a w przypadku pozytywnego wyniku system automatycznie wygeneruje  dyplom ukończenia, a dane z wynikami mogę zostać przesłane do systemu firmowego. Jeśli jest to szkolenie płatne uczestnik może opłacić szkolenie bezpośrednio na platformie za pomocą szybkich płatność elektronicznych.

Masz pytania lub chcesz wiedzieć ile to kosztuje?

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy bezpłatną wycenę.

Administratorem danych osobowych jest PROXEON Sp. z o.o. z siedzibą w 05-091 Ząbkach przy ul. Powstańców 24N/3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000990202 NIP 125-173-73-13. Dane są chronione zgodnie z Polityką Prywatności.

GRUPA PROXEON

Dołącz do nas na Facebooku

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone

PREZENTACJA PLATFORMY

Wpisz dane na jakie mamy wysłać Ci link do nagrania wideo

Szanujemy Twoją prywatność i nie wysyłamy Spamu. Polityka Prywatności. W każdej chwili możesz wypisać się z listy klikając na link Rezygnacja, który jest umieszony zawsze na dole maila.

Close